Mana Beach Flat Terreo 013 B
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Duiken Snorkelen Kanoën Tafeltennis |
| Spa en ontspanning Spa-lounge | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kinderbuffet Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal Speelgoed |
1-slaapkamer Mana Beach Flat Terreo 013 B Pôrto das Galinhas is in de Praia de Muro Alto wijk van de stad op slechts 6 minuten lopen van Muro Alto Beach gesitueerd en geschikt voor maximaal 5 gasten. Op 7 km afstand van dit appartement van 30 m² vindt u het Projeto Hippocampus.
Dit 1-badkamer appartement is op 10 minuten rijafstand van Ateliê Gilberto Carcará te vinden. Mana Beach Flat Terreo 013 B is op 2 km afstand van Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson gelegen.
Deze accommodatie biedt gasten een patio en een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger en badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt de accommodatie een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. Bovendien biedt Mana Beach Flat Terreo 013 B gasten toegang tot een wellnesscentrum, zodat ze zich kunnen richten op hun fysieke welzijn. Het appartement heeft een terras met uitzicht op de tuin
- Locale bezienswaardigheiden
- Muro Alto16 km
- Kids Club1937 km
- Piscinas Naturais da Praia do Cupe938 km
- Muro Alto Beach376 km
- Praia de Muro Alto3106 km
- Mercado Municipal de Nossa Senhora do O3010 km
- Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa437 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Spa-lounge
- Fitnesscentrum
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Tafeltennis
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
- Kinderbuffet
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Mana Beach Flat Terreo 013 B in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Mana Beach Flat Terreo 013 B naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Mana Beach Flat Terreo 013 B te boeken?
De prijs van het boeken van Mana Beach Flat Terreo 013 B is $44. - ❓
Heeft Mana Beach Flat Terreo 013 B een internetverbinding?
Ja, Mana Beach Flat Terreo 013 B is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.